FUJIFILM

Druhy papíru Fujifilm

Ve Fujifilmu víme, že fotografie pořizujeme za jediným účelem – abychom si mohli zachovat nejdůležitější okamžiky našeho života, vzpomínat na ně a prožívat je ještě jednou. Právě proto neustále zdokonalujeme naše technologie a výrobky založené na halogenidech stříbra. Díky tomu zůstává náš výjimečně kvalitní papír na trhu číslem jedna. Každý fotograf může bez ohledu na úroveň pokročilosti důvěřovat kvalitě našeho papíru. Naše nabídka papíru, jehož výroba je založena na halogenidech stříbra, obsahuje výrobky odpovídající všem potřebám.

Všechny typy papíru, které nabízíme, zaručují: - mimořádná síla barvy, - dokonalé bílé, - kontinuitu tónů.

Papír Fujicolor Crystal Archive

Náš standardní papír přesahuje všechny standardy. Tento vysoce kvalitní papír zaručuje zdokonalenou reprodukci barev, výjimečnou stabilitu obrazu a maximální pohodlí při zpracování snímků. Je dostupný ve verzích: lesklá, polomatná a matná.

Za co si jej zamilujete?

Každou vteřinu stojí za to si zapamatovat, ať už jde o okamžiky z každodenního života, narozeniny dětí nebo jiné výjimečné záběry. Papír Fujicolor Crystal Archive udělá vždy dojem a vychází vstříc všem potřebám fotografa.Papír Crystal Archive Supreme

Jedná se o výjimečný barevný papír na bázi halogenidů stříbra. Má zesílený podklad, zaručuje maximální pohodlí při zpracování fotografií a byl obohacen atraktivním, zlatým potiskem na rubové straně. Tento papír se vyznačuje luxusní úpravou a skvělým vzhledem. Je dostupný v lesklé a polomatné verzi.

Za co si jej zamilujete?

Chcete si zachovat krásné vzpomínky nebo chcete někomu věnovat něco výjimečného při zvláštní příležitosti? Tento papír je skutečný poklad a výborný nápad na dárek k narozeninám nebo pod stromeček. Díky němu budou snímky zachycující krásné chvíle vypadat ještě lépe.Papír Crystal Archive Supreme High Definition

Papír třídy premium vyrobený na bázi halogenidů stříbra je pokryt vysoce kvalitním povlakem s vysokou hustotou, která umožňuje reprodukovat ještě více barev. Vyznačuje se širokým barevným rozsahem a větší tloušťkou. Papír Supreme High Definition zaručuje zdokonalenou reprodukci barev, širší paletu barev a výjimečnou stabilitu obrazu.

Za co si jej zamilujete?

Profesionální fotografové a umělci vyžadují profesionální výsledky. Papír Fujicolor Crystal Archive Digital DP II splňuje všechny požadavky: umožňuje zachovat pro budoucí generace vzpomínky na svatební obřad, přitahuje pozornost u portrétů a komerčních fotografií. Přitahuje také davy lidí na výstavách fotografických prací. Díky tomuto papíru snímky ožívají.Papír Crystal Archive Digital Pearl

Tento barevný papír na bázi halogenidů stříbra je opravdu impozantní. Kromě výhod profesionálního papíru je obohacen částicemi imitujícími perličky, které snímkům zaručují výjimečný, opalizující vzhled. Kromě toho se vyznačuje velmi silným podkladem a vysokou pevností. Jest dostupný v lesklé verzi.

Za co si jej zamilujete?

V životě občas potřebujeme výjimečné věci. Mimořádné okamžiky vyžadují něco sofistikovanějšího. Papír Digital Pearl dodává portrétní, módní a komerční fotografii neopakovatelný, výjimečný vzhled, který vždy přitahuje pozornost.

Rodzaje Papierów Fotograficznych Fujifilm [PDF]:


Internetowe Studio Fotograficzne - Zamów odbitki najwyższej jakości przez Internet. Zamawiając zdjęcia przez Internet nie musisz wychodzić z domu. Jako pierwsi uruchomiliśmy możliwość zamówienia zdjęcia 3D, co otwiera nowy rozdział pod tytułem Fotografia trójwymiarowa. W naszej ofercie jest: Odbitka, Fotogadżety i zdjęcia trójwymiarowe.