FUJIFILM

Ochrana soukromí

Firma FUJIFILM Europe Vám děkuje za zájem o Internetové fotografické studio Fujifilm.

Naším cílem je ponechat uživateli co největší kontrolu nad poskytnutými osobními údaji. Je pro nás nesmírně důležité, aby měl návštěvník našich internetových stránek naprosté pohodlí.

Osobní údaje uváděné při "Vyplňování objednávky" jsou nezbytné pro to, abychom mohli doručit zásilku na Vámi uvedenou adresu. Všechny Vámi poskytnuté údaje, včetně e-mailové adresy, budou využity níže popsaným způsobem.

Poskytnuté osobní údaje shromažďujeme a ukládáme. Díky nim bude možno vyřídit konkrétní objednávky. Proces poskytování osobních údajů vždy bedlivě sledujeme, jak během prohlížení stránek, tak při zasílání jakýchkoliv informací. Tyto údaje nám pomáhají mimo jiné přesně předávat zpětné informace, jsou také neocenitelným zdrojem informací o četnosti návštěv jednotlivých míst na našich internetových stránkách.

Informace, které jste nám poskytli, a které ukládáme, nejsou předmětem prodeje.

Internetová stránka může obsahovat odkazy na jiné stránky, které nepatří firmě FUJIFILM Europe. FUJIFILM Europe neodpovídá za způsob ochrany osobních údajů na těchto internetových stránkách

Internetové fotografické studio – Nechejte si vyhotovit klasické papírové fotografie, 3D fotografie, které Vám otevřou zcela nový prostor, poskládejte si fotografie do výjimečné fotoknihy či si objednejte jedinečné a osobní foto dárky. To vše v nejvyšší kvalitě z pohodlí vašeho domova. Nákup přes internet je přeci tak jednoduchý.